Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Jokoak >
Etapakako Txapelketa
Jokoaren arauak
Ospearen orma
Urteko sailkapena
Sailkapena 2024
Sailkapen orokorra
1
Vinnie
527.353
2
FrankV
518.955
3
ChefSpijker 🚴
499.561
4
Marco H.
491.530
5
Spacedevil
485.760
Urteko sailkapena
2011
Jokalariak:
1883
|
1-300
|
301-600
|
601-900
|
901-1200
|
1201-1500
|
1501-1800
|
1801-1883
|
Postua
Kirol zuzendaria
Hiria
Puntuaketa
1801
Russ Mullo
97
1802
Canaria Boys
Malden
96
1803
Daz
90
1803
Nicky
90
1805
Arjan de Vet
87
1805
jaap van holland
westervoort
87
1807
Kim Boulton
87
1808
guuske91
Kronenberg
86
1809
Rutger
86
1810
Mauro
82
1811
Roelof Henzen
Rhenen
82
1812
Jose van Dee
Tiel
79
1813
Haden Walters
76
1814
Jörgen van Nijnatten
76
1815
J.A Prins
73
1816
Alessandro Caterino
73
1816
don corney
herts
73
1818
Raphael1
71
1819
hans9
71
1820
Adrian in London
london
69
1821
Hendrik Noben
68
1822
paul oldenburger
66
1823
Willem van het Loo
Wageningen
65
1824
Daikyn
65
1825
matzov
64
1825
maurie
64
1827
Luis Fernandez
64
1828
kevin seijsener
62
1829
Zuidie
59
1830
rui salazar
volendam
59
1831
Tim Smigel
56
1832
Heikki Sipilä
56
1833
Sandra2
55
1834
Youri
55
1835
Col du zeepkist
55
1836
meda medino
54
1837
Marco van Overbeek
Tiel
52
1838
theo kroesen
gendringen
51
1839
terra
50
1840
David Candelaria
48
1840
Bart Verheijen
48
1840
esther blij
48
1840
Andre Van Hattem
Geldermalsen
48
1844
Nils
Deurne
48
1845
Oscar Windhorst
47
1846
leo vuik
47
1847
gabriel faber
ede
45
1848
Pavel1
45
1849
Mirjam Bros-Bernards
Nijmegen
43
1850
Andraž Arrigler
43
1851
Arne Cazaerck
42
1852
Ivan Stoqnov
39
1853
Albl.dam Lorenzo Heskes
ALBLASSERDAM
37
1854
Nuno Carmo
36
1855
Jesús J. Ortiz
32
1855
Ben HENDRIKS1
Beuningen
32
1857
Arno Lubbers
Grave
31
1858
jouke-bouwe punter
30
1858
Sergio Silva
30
1860
Julien
30
1861
Luuk Veenhuis
Nijmegen
28
1861
Thijs Tichelaar
Maastricht
28
1861
Amersfoort
Alphen aan den Rijn
28
1861
kirill
28
1861
Roland3
28
1861
chris14
28
1861
Kevin Farney
28
1861
Timo Taipale
28
1869
iseenem whatever
26
1870
Gilles
wageningen
23
1871
Felice Schivo
23
1872
Peter Post
Duiven
22
1872
Sjaak H
22
1874
Riet Hendriks
CUIJK
19
1875
Gian
18
1876
Barbara Whetnall
18
1877
margbcycling
14
1878
Hélvio
12
1879
Roman Cierpia³
10
1880
Lennart2
6
1881
Tiago Saraiva
6
1882
francesco
4
1883
Sanne Berntsen
Didam
3
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika